Recenzia: S Ivacy VPN budete na Internete v bezpečí

Ivacy VPN Recenzia

Ivacy, jedna z najlepších a najdostupnejších služieb VPN na trhu. VPN sa stávajú dôležitými pre jednotlivcov, zamestnancov a majiteľov malých firiem na celom svete predovšetkým z dôvodu zvyšovania miery počítačovej kriminality. Títo ľudia však požadujú aj riešenia priaznivé pre rozpočet a nový balík Ivacy to presne poskytuje.

Štandardné predplatné pre Ivacy stojí približne 9,95 dolárov (približne 8,2 EUR) mesačne. To znamená, že zákazníci dostanú komplexné pokrytie kybernetickou bezpečnosťou, neobmedzený prístup na internet a množstvo ďalších najmodernejších funkcií, ktoré zvyšujú celkový zážitok z používania internetu. To je niečo, čo je obzvlášť užitočné, pretože sieťové pripojenia sú v dnešnej dobe rozsiahlo regulované.


Naši partneri

UpGates.cz e-shopy

O spoločnosti Ivacy

Ivacy je singapurská VPN, ktorá od svojho uvedenia v roku 2007 pomerne rýchlo rástla. Víťaz ocenenia BestVPN za rok 2019 za „najrýchlejšiu VPN“ a nominovaný na cenu za „najväčší prínos pre užívateľov“, ako aj „celkovo najlepšiu VPN“, sa stal veľmi populárnou službou pre zákazníkov z celého sveta.

Veľká časť úspechu spoločnosti Ivacy závisí od funkcií a ceny, za ktoré ich ponúkajú. Niektoré z hlavných prvkov Ivacy zahŕňajú nasledujúce vlastnosti a ako vidíte, pre každého je tu niečo:

 • viac ako 3 500+ serverov na viac ako 100+ miestach,
 • 10 prihlásených zariadení súčasne,
 • pokročilé protokoly IPsec a IKEV,
 • dedikovaná aplikácia Kodi,
 • vysokorýchlostné sťahovanie,
 • vypínač internetu,
 • ochrana pred malvérom,
 • 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni,
 • politika žiadnych záznamov prehliadania,
 • podpora P2P,
 • funkcia Smart Connect,
 • neobmedzená šírka pásma.

Dlhodobé predplatné

Spoločnosť Ivacy ponúka rôzne balíčky služieb, ktoré vyhovejú rôznorodému publiku. Špeciálny a nepolapiteľný päťročný balíček je určený pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé riešenie mnohých problémov, s ktorými sa na internete stretávajú tak často.

Za nominálny poplatok len 1 USD mesačne môžu používatelia využívať bezprecedentnú slobodu internetu po dobu 60 mesiacov. Celkové náklady vyjdú na niečo okolo 60 dolárov (50 EUR). Vďaka vlastnostiam, ktoré prichádzajú za túto cenu, sa navyše celý zážitok oplatí.

Ceny Ivacy VPN

Ste nový používateľ? Možno si nie ste istí investíciou do Ivacy na tak dlhú dobu. Pre používateľov služieb Ivacy existuje veľa ďalších možností. Ivacy neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ale používatelia systému Android môžu vyskúšať ich služby pomocou Ivacy Lite, o čom si povieme viac neskôr.

Ivacy ponúka okrem štandardného mesačného balíka a päťročného predplatného aj balíček na 1 rok. Ročný balíček stojí okolo 3,50 USD mesačne.

Prečo Ivacy?

Spoločnosť Ivacy v súčasnosti ponúka niektoré z najlepších funkcií zo všetkých poskytovateľov VPN služieb na trhu. Medzi nástroje, ktoré sú súčasťou služby, patrí takmer všetko, čo používatelia hľadajú. K dispozícii sú tiež prispôsobené balíčky služieb pre firmy a hráčov, ktoré sú šité na mieru ich potrebám a požiadavkám. Medzi najlepšie vlastnosti Ivacy patria:

Servery

Základným prvkom pre VPN je počet jej serverov a ich umiestnenie po celom svete, pretože to určuje, koľko „internetu“ je možné odblokovať pomocou tejto služby. Ivacy má viac ako 3 500+ serverov na viac ako 100+ miestach v 55 krajinách. To znamená, že služba dokáže umožniť neobmedzené používanie internetu aj na miestach, kde je vládna cenzúra dosť prísna, ako je napríklad Blízky východ alebo Čína.

Kybernetická ochrana

Jednou z najväčších hrozieb, ktorým organizácie, vlády, rôzne ďalšie orgány a jednotlivci čelia v online priestore, sú rôzne počítačové zločiny, ako je malware, phishing a mnoho ďalších. Sofistikované šifrovacie protokoly služby Ivacy, mechanizmy detekcie a prevencie hrozieb spolu s optimalizovanými aplikáciami, ako aj zabezpečené servery umožňujú väčšinu hrozieb udržať na uzde. Prísne zásady spoločnosti Ivacy týkajúce sa zákazu logovania (záznamov aktivity na internete) tiež zohrávajú úlohu pri udržiavaní bezpečnosti používateľov a ich údajov po celú dobu.

Streamovanie a sťahovanie

Používanie internetu pre zábavu predstavuje v dnešnej dobe asi 85 % všetkej internetovej aktivity. Služby ako Netflix, Hulu, Amazon Prime a niekoľko ďalších sú však výrazne obmedzené z hľadiska obsahu aj dostupnosti podľa lokácie užívateľa. Vďaka službe Ivacy VPN môžu používatelia využívať neobmedzený prístup na internet na streamovanie a sťahovanie svojich obľúbených filmov, televíznych programov a iného obsahu nezávisle na tom, kde sa práve nachádzajú. Vďaka VPN je používateľská skúsenosť podstatne lepšia oproti tomu, ​​čo poskytujú iní poskytovatelia internetu.

Ivacy VPN - podporované streamovacie služby

Optimalizácia

Ivacy spája tradičné funkcie s niektorými vzrušujúcimi, ktoré zavádzajú trochu automatizácie, ktorá zákazníkom uľahčuje život. Možnosti ako Smart Connectivity (inteligentné pripojenie) a Smart Purpose Selection (inteligentný výber účelu) zaisťujú, aby používatelia mali najlepší zážitok zo sledovania svojich obľúbených relácií online. Druhá z funkcií umožňuje automatické prispôsobenie nastavení VPN tak, aby vyhovovali aktivite, ktorú chce používateľ vykonať, zatiaľ čo prvá si vyberie najlepší server v danom okamihu, aby streamovanie fungovalo plynule.

VPN Ivacy Smart Connect

Podpora viacerých platforiem

Ivacy poskytuje podporu pre širokú škálu zariadení, keďže teraz má veľa typov zariadení prístup k internetu. Od iOS po Android, od Mac po Windows a Linux, od PS4 po Xbox a celý rad ďalších zariadení – vďaka tomu je pokrytá takmer každá možná platforma. Ivacy poskytuje špeciálne aplikácie pre každú platformu, čo zaručuje, že celý zážitok bude bezproblémový a bez akýchkoľvek prerušení.

Ivacy VPN podporované platformy a operačné systémy

Ivacy Lite

Pretože Ivacy neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, môžu používatelia, ktorí chcú zistiť, ako služba funguje, bez záväzkov používať Ivacy Lite. Aplikácia je k dispozícii iba používateľom systému Android, nemá však žiadne obmedzenia rýchlosti ani šírky pásma. Pri tomto riešení sú aj iné zádrhele, pretože nie všetky funkcie sú tam dostupné, ale je to dobrý spôsob, ako vyskúšať, aká by bola služba pri dlhodobom používaní.

Záver

Celkovo možno povedať, že Ivacy je jednou z najvzrušujúcejších a najbezpečnejších VPN služieb na trhu. Je to komplexné riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú bezpečný, ako aj neobmedzený prístup k sieti, a teraz vďaka novej vzrušujúcej ponuke sa táto služba stala omnoho dostupnejšou.

5/5 - (1 vote)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.